numer telefonu

PROWADZISZ BIZNES
A TWOJA STRONA NIE
PRZYNOSI ZYSKÓW?

JEST MOBILNA?

 

Przejrzysta strona www firmy to podstawowe
narzędzie w pozyskiwaniu klientów!

Twoja strona WWW powinna przyciągać klientów, jeśli tego nie robi - ZMIEŃ JĄ NA NOWĄ!

PROWADZISZ BIZNES
A TWOJA STRONA NIE
PRZYNOSI ZYSKÓW?

JEST MOBILNA?

 

Przejrzysta strona www firmy to podstawowe
narzędzie w pozyskiwaniu klientów!

Twoja strona WWW powinna przyciągać klientów, jeśli tego nie robi - ZMIEŃ JĄ NA NOWĄ!

 

6 powodów, że każda firma musi posiadać stronę www:

 • reklama 24 godziny na dobę
 • Twój numer telefonu ciągle jest dostępny dla Klientów
 • Klienci mogą się z Tobą szybko skontaktować  przez email
 • jesteś widoczna/y dla ludzi z okolicy w wyszukiwarce
 • koszt pozyskania Klienta jest niższy niż np. ulotki
 • jednorazowa inwestycja (nie wydatek), a korzyści na lata

Kategorie


Formularz kontaktowy

Nasi partnerzy:
Geodeta Radomsko
strony internetowe Częstochowa
MEGALOC - klej do aluminium, klej do liter 3d
Kleje cyjanoakrylowe, klej metakrylowy, klej do aluminium, klej do gwintów

Najlepsze efekty osiągniesz z nami! Tworzymy strony www w Radomsku i nie tylko!

Strony internetowe w Radomsku

Projektujemy skuteczne strony internetowe w oparciu o nowoczesne technologie tworzenia stron www zachowując przy tym dbałość o to, by stworzone przez nas strony internetowe były przyjazne dla użytkowników oraz wyszukiwarek internetowych. Staramy się, aby strony www naszego autorstwa osiągały maksymalną konwersję, dzięki czemu będziesz miał więcej klientów!

 

Czy zdajesz sobie sprawę, że obecnie większość ludzi posiada dostęp do internetu i korzysta z niego prawie codziennie? Ciężko zatem wyobrazić sobie, żeby Twoja firma nie była obecna w sieci, ponieważ nie posiadając strony internetowej mnóstwo klientów przechodzi Ci koło nosa. Strona www to bardzo skuteczne narzędzie, które pozyskuje dla Ciebie klientów nawet wtedy kiedy śpisz. Strona internetowa pracuje na Ciebie 24 godziny na dobę!

 

Jednak w dzisiejszych czasach nie wystarczy tylko zbudować stronę www i czekać na klientów. Koniecznym warunkiem jest dostosowywanie jej do branży, aktualizacja, odświeżanie informacji. Należy pamiętać, że Twoja strona www jest narzędziem w pozyskiwaniu klientów i jak każde narzędzie będzie wymagać okresowych przeglądów.

 

Jeśli posiadasz lub posiadałeś stronę www i nie dostrzegłeś pozytywów to oznacza tylko jedno - Twoja strona była niezoptymalizowana oraz niedostosowana do branży. Nie sztuką jest znaleźć darmowy szablon w sieci lub zlecić wykonanie strony www studentowi i o niej zapomnieć.

To pieniądze wyrzucone w błoto!

Jeśli chcesz posiadać bardzo skuteczne narzędzie do pozyskiwania klientów zapoznaj się z tym co możemy Ci zaoferować. Zajmuejmy się tworzeniem stron internetowych od ponad 10 lat i mamy w tym ogromne doświadczenie. Wyciągamy wnioski z każdej stworzonej strony dla firmy. Wiemy jak je budować, tak by klient nie przeszedł obojętnie obok Twojej firmy. Zaprojektowanie strony internetowej nie może być wydatkiem, ale inwestycją. Jak każde wydane w firmie pieniądze na reklamę muszą się zwrócić. Jeśli tak nie jest, należy coś zmienić.

 

Zatem jeśli Twoja strona nie przyprowadza nowych klientów powodów może być kilka:

 • może się zdarzyć, że Twoja strona jest ładna, przyjazna dla użytkowników, lecz bardzo ciężko ją znaleźć w wyszukiwarce. Przyczyn może być kilka np. brak optymalizacji strony lub przestarzała przez co roboty wyszukiwarki omijają ją. W takiej sytuacji zainteresuj się czym jest pozycjonowanie stron.

 

 • posiadasz stronę internetową, ale jest ona przestarzała. Długo się ładuje, zawiera przestarzałe elementy flash oraz nie posiada prostej nawigacji, co sprawia, że użytkownicy mają problem by przejść ze strony głównej do zakładki kontakt. Jeśli tak jest przejdź do zakładki kontakt i opisz swój problem. Na pewno Ci pomożemy rozwiązać problem w taki sposób, żeby wyprzedzić Twoją konkurencję.

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI - BEZPŁATNA WYCENA

 

 • Twoja strona nie jest responsywna - nie wyświetla się dobrze na telefonach komórkowych i tabletach. Wszystko się rozjeżdża, nie widać najistotniejszych elementów po załadowaniu strony na urządzeniach mobilnych przez co użytkownicy mobilni szybko opuszczają stronę. Strona internetowa jest przestarzała. W tej sytuacji można dopasować stronę tak by wyświetlała się odpowiednio na wszystkich urządzeniach lub wykonać całkiem nową stronę internetową dla Twojej firmy. Responsywna strona internetowa zostanie wykonana przez nas wg aktualnych standardów, a co najważniejsze - będzie zoptymalizowana pod konkretne słowa kluczowe i jej pozycja w wyszukiwarce znacząco wzrośnie.

 

 ZALETY NASZYCH STRON INTERNETOWYCH

 • Prosty w obsłudze i autorski panel zarządzania do strony, który sprawi, że Twoja strona będzie bezpieczna niż inne darmowe CMSy. Obsługa panelu zarządzania jest prosta, dzięki czemu będziesz mógł samodzielnie dokonywać zmian i aktualizować treści. W razie problemów oczywiście możesz liczyć na naszą pomoc!

 

 • Unikalny szablon graficzny - u nas masz pewność, że Twoja strona jest przygotowana przez dobrych grafików pod indywidualne zamówienie. Nie tworzymy stron z gotowych szablonów - wszystkie projekty opieramy o wytyczne Klienta oraz standardy panujące w branży Twojej firmy.

 

 • Responsywna strona internetowa gwarantuje poprawne  wyświetlanie na każdym urządzeniu. Bez względu czy Twoi klienci zajrzą do Ciebie z komputera stacjonarnego czy ze smartfona, żaden z nich nie będzie miał problemów, żeby znaleźć informacje kontaktowe do Twojej firmy. Ilość zapytań ze strony na pewno się znacząco zwiększy.

 

 • Pomoc technicza - nigdy nie zostajesz ze swoją stroną samemu! W nagłych przypadkach zawsze możemy Ci zapewnić kompleksową obsługę techniczną, pomoc przy aktualizacjach strony oraz pełne wsparcie. Wybierając naszą firmę, masz pewność, że nie znikniemy jak student po zakończeniu projektu.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI - BEZPŁATNA WYCENA

 

Tworzenie stron internetowych to nasza pasja, która sprawia, że wszsytkie strony internetowe wykonujemy wg wytycznych Klienta zachowując jednoczeście jej użyteczność na najwyższym poziomie. Projektowanie stron www to nasza najmocniejsza strona, zatem jeśli prowadzisz firmę na terenie Radomska lub okolic możemy wykonać dla Ciebie stronę internetową.